Українці зможуть долучитися до боротьби на інформаційному фронті разом з чат-ботом від Кіберполіції
Ще одна Mriya — єдина для всіх!
Кіберполіція України за підтримки волонтерів розробили платформу, що допомагає протистояти окупантам у медіа-просторі. Так, мова саме про «Платформа Mriya» — бот, який збирає інформацію про фейки, перевіряє її та блокує.

Що ми пропонуємо?
Долучитися на коротку онлайн-зустріч на платформі YouTube 23 березня, аби дізнатися як стати ще на крок ближче до перемоги — користуватися Mriya на захисті інформаційного простору.

Приєднуйтесь до каналу заходу в Telegram, аби не пропустити корисний івент від Кіберполіції України. Медіа-партнери заходу — агенція digital-маркетингу Inweb.

23 березня Кіберполіція проведе презентацію чат-бота «StopRussia | MRIYA», який розробили разом з волонтерами для протидії російським інформаційним атаками.

Бот «StopRussia | MRIYA» — інноваційна розробка від Кіберполіції та волонтерів, що допомагає обороняти інформаційний фронт України. І кожен може бути до цього залучений.

Кіберполіція пропонує перевіряти та блокувати ресурси, що поширюють фейки та пропаганду, через відправку у бот «StopRussia | MRIYA». Окрім аналізу, бот ще систематично надає підписникам онлайн-завдання з боротьби в кіберсередовищі та створює інструкції для протидії ворогу на інформаційному фронті.

Як це працює? Встановіть бота → надсилайте йому на перевірку фейки → блокуйте разом неправдиву інформацію від окупантів нашої землі.

Коли? 23 березня 18:00
Де? Долучитися до презентації можна за посиланням у Телеграм каналі.

Медіа-партнери заходу — агенція digital-маркетингу Inweb.

Доєднайтесь до івенту в Telegram